Mijn Urban Decay Naked palette lag al verschrikkelijk lang in mijn kast te verstoffen. Zonde, want er zitten ontzettend mooie kleuren in waar je leuk mee kunt spelen. Ik maakte deze lotd Purple Gold met het Naked palette en het Ultra Mattes Bright palette van Sleek, want ook die blijft te vaak liggen.




De laatste tijd probeer ik wat meer te spelen met mijn eyeliner, en een strakke lijn zetten gaat me ook steeds beter af, maar ik moet vooral nog heel veel oefenen met beide ogen gelijk krijgen. De lijn van mijn linkeroog loopt altijd strakker naar mijn wenkbrauw toe, terwijl rechts een beetje recht blijft.
Ik vind de kleurencombinatie heel erg geslaagd, doordat de crease roze en paars bevat vallen mijn groene ogen extra op, en goud doet het ook altijd goed met groene ogen.
Gebruikte producten:
Gezicht:
* Gosh Xptional Wear foundation in Porcelain
* Catrice Prime & Fine Primer
* MAC Prep + Prime Translucent powder
* MAC Mocha blush
Eyes
* Urban Decay Naked Palette
* Sleek Ultra Mattes vs Brights Palette* Catrice Gelliner Black Jack with Jack Black
* Catrice Lashes to Kill Waterproof Mascara
Lips
* Catrice Sparkling Lipgloss (Enter Wonderland LE) in Pink Show
* MAC Lustreglass in Wonderstruck
femketje
super gorgeous gedaan ๐
Marjolein
Super toffe look! En ik vind je eyeliner er ook erg mooi bij, zo’n wat grotere/dikkere wing :).
Jennifer
Wat een mooie, romantische look. Ik hou echt van paarstinten op ogen.
Beautyjuf
Wauw, wat prachtig! Ik vind de kleuren je heel mooi staan! ๐
Sofie
Wauw, erg mooi!
Yasmin
Wow wat een prachtige look heb je gemaakt! Vrolijk pasen!
LounaBeauty
Wauwie girl. Mooie look!! ๐ Super gaaf
Jana
Heel erg prachtig xx
Angelique
wauw prachtige ooglook meis!
Kelly
Wat een prachtige foto’s! Ik ben de laatste tijd ook mij flink aan het verdiepen in een goede camera, dus zit nu echt kwijlend naar je foto’s te kijken. Ik wil ook van die mooie foto’s hihi!
Je look is echt prachtig, wat een origineel gebruik van kleuren! ๐
beautynspice
Ahh lief. Ik ben de laatste tijd ook meer bezig met mn fotografie haha! Vind het ook leuk om te doen!
En dankjewel ๐
Vera
Prachtige look!
Carola
Wauw mooie ooglook!
Xandra
Je lijkt een beetje op Vera! &Je ogen zijn super mooi!
beautynspice
Haha daar kan ik mezelf nou niet in vinden ๐ dankjewel ๐