Ik heb mijn standaard techniek die ik eigenlijk voor iedere look gebruik, rond, donker in mijn crease, een lichte binnenste ooghoek en een wat donkerdere outer-v. Met een winged eyeliner. Ik besloot om de boel eens een keertje anders te doen, en kwam met deze ‘double’ winged look.
De kleuren heb ik heel simpel en neutraal gehouden, aangezien ik die dag de stad nog in moest en ’s avonds uit eten ging. Ik gebruikte onder andere mijn Sleek Oh So Special palette voor de twee bruine kleuren, en mijn MIYO oogschaduws in de witte en beige tint voor mijn ooglid.



Voor een beetje kleur op mijn lippen bracht ik een klein beetje van de Eyeko Liptastik aan, en deze blendde ik met mijn vinger uit tot een waasje kleur in plaats van het hele felle wat de liptastik normaal is. Omdat de ogen vrij neutraal zijn kan een felle lipstick wel heel goed. Ik vind de look erg geslaagd, het is leuk dat het een keer wat anders is dan mijn standaard looks.
Gebruikte producten:
Ogen:
* MAC PaintPot (Painterly)
* Sleek Oh So Special (lichtbruin en donkerbruin)
* MIYO Oogschaduw (Vanilla en White)
* GOSH Waterproof Volume Mascara
* Stargazer Cake eyeliner (Black)
* Essence Blonde wenkbrauwpotlood
* Essence Lash & Brow Gel Mascara
Lippen:
* Eyeko Liptastik (Loudmouth)
Gezicht:
* Catrice Prime & Fine Primer
* GOSH X-Ceptional Wear Foundation (Porcelain)
* Essence All About Matt Fixing Powder
* MAC Prep + Prime Transparant Finishing Powder
* Anastasia Bronzer (Sun Kissed)
beautyforgirls
Heel mooi en strak getekend.
Liefs, xxxx
femketje
Gaaf effect!
Marjolein
Dat ziet er eigenlijk wel heel tof uit! Mooi gedaan :).
Manon
Ik moest even goed kijken maar wat leuk zeg!
Ceetje
Oeh deze look ga ik morgen (proberen) na te maken. Heb gelukkig ook hetzelfde Sleek palette. Super tof gedaan!
beautynspice
Leuk! Stuur je me een foto? Ik ben benieuwd ^^
Ceetje
Ga m morgen maken bij een jaren 50 outfit…Hoop dat het me lukt 🙂
beautynspice
Succes! Probeer licht te beginnen, meer kleur toevoegen is het makkelijkste en met een klein kwastje werkt het beste!
Ceetje
Helaas niet gelukt:( Ben iets te grof te werk gegaan. Maar wil m wel nog een keer proberen, want vind t zo’n coole look! Is uiteindelijk wel een look met wing en Sleek palette geworden 🙂
beautynspice
Jammer! Gewoon nog eens proberen, oefening baart kunst zeggen ze toch! Het gaat je vast nog wel een keer lukken!
malu
Mooie oogmaekeup!:D
xx
Samantha van de mode
Gave ooglook! Ik ben er nog niet zo handig in maar wil dit wel eens proberen.
Liefs, Samantha van de mode