Deze fotogenieke flesjes zullen jullie inmiddels vast wel herkennen. Ze zijn van het merk The New Black, en hier zie je het The New Black Ombre Find Your Cherry setje. Ik heb inmiddels een aantal van deze setjes in mijn bezit en ik ben fan.


Ik zei het al, deze kleine flesjes zijn fotogeniek. Ik vind het een van de fijnste producten om op de foto te zetten haha. Anyway, in een setje zitten 5 kleurtjes, en deze kun je natuurlijk als losse kleuren gebruiken, maar ze zijn eigenlijk bedoeld om allemaal tegelijk te dragen, op iedere vinger een. En dat is wat ik vandaag ook gedaan heb.

Dit zijn de vier ‘normale’ lakken. Op mijn wijsvinger zie je een simpele, felroze kleur zonder glitter of shimmer. Op mijn middelvinger zit weer een knalroze, maar deze lak heeft een lichte structuur en glitter. Op mijn ringvinger zit een roze tint met rode ondertoon en een shimmer, en op mijn pink zit een donkerrode, bijna zwarte kleur welk weer zonder glitter of shimmer is. Alle lakken, behalve die op mijn pink, hadden 2 laagjes nodig. Die op mijn pink drie, en je ziet dat ik te ongeduldig was en er nog een lichtere rode plek bij mijn nagelriem zit.

Op mijn duim zit een glitterlak, welke niet helemaal dekkend is. Op de foto zie je drie laagjes. Het is een beetje de vreemde eend in de bijt bij dit setje. Ik ben weg van de nagellak van The New Black, droogtijd is snel, en ook al zijn de potjes klein, ze lakken wel erg fijn. Mijn ervaring is daarnaast ook dat het erg goed blijft zitten en absoluut zijn geld waard in mijn ogen.
The New Black is inmiddels bij meerdere webshops (o.a. Boozyshop.nl en Bol.com) verkrijgbaar. Op the-new-black.com is dit setje verkrijgbaar voor €29,95.
femketje
oeh love die kleur op je middelvinger ;D
Bychristiana
Mooie kleuren, ik ben wel erg benieuwd geworden naar de lakjes!
Marjolein
Mooie kleurtjes!
Mariska
Wat een leuk setje 🙂
Lotte
Ik vind deze setjes erg leuk, maar wel vrij prijzig voor wat je krijgt 🙂
beautynspice
Gelukkig is de kwaliteit wel echt heel goed, anders was de prijs mij ook te hoog.
ChantalAngel
Ik vind het ombre effect op deze manier erg leuk.
Beautyjuf
Wat een mooie kleuren 🙂 Leuk setje! Helaas vind ik het ietwat te prijzig…
Danique
Wat een super leuk setje!
Priscilla
Leuke lakjes! Vind ’t er superleuk uit zien als je alle nagels in een andere kleur hebt gelakt.
DQ
O wauw wat een leuke kleurtjes! Normaal noem ik mijn favorieten, maar ik vind ze allemaal erg leuk! X