Al een tijdje was ik aan het denken om een remover in pompflesje te kopen. Tot ik mee deed aan een secret valentine en mijn valentijn had zo goed opgelet en kwam met deze aanzetten. Ik wist niet eens dat Konad ook zulke pompflesjes had. Een hele tijd terug zag ik er eens eentje van P2 bij Mascha, maar om nou voor alleen zo’n flesje naar Duitsland te rijden, waar P2 verkocht wordt, dan ging me iets te ver.
Ik stond al bijna op het punt om er dan maar een op eBay te bestellen, maar besloot even te wachten met bestellingen te plaatsen totdat ik mijn valentijnscadeautjes binnen had. En dat bleek een goede keuze te zijn. Maar wat maakt dit flesje nou zo speciaal dat ik het zo graag wilde hebben? Het is een pompje.
Ik heb een hekel aan de grote openingen van veel nagellakremovers. Je hebt snel teveel waardoor de remover door je watje heen drenkt en over je handen heen loopt. Ik heb al meerdere manicures verpest door dit probleem, en al helemaal als je bezig bent met een Konad creatie. Dan wil je namelijk voor iedere stempel een schone plate, maar je wilt niet je nagellak beschadigen. Dit is dus een uitkomst. Ik heb mijne gevuld met mijn favoriete nagellakremover van Essence. Het werkt heel simpel, plaats een watje op het pompje, druk twee keer en je hebt de remover op/in je watje. I like!
Deze pompflesjes zijn onder andere verkrijgbaar bij Boozyshop.nl, voor €6,95.
Marjolein
Lijkt me heel handig inderdaad! Denk dat ik er nog maar eens eentje op eBay bestel 🙂
Aranka
Wat handig! Nooit meer morsen met nagellakremover of dat het flesje perongelijk omvalt en alles over mijn bureau ligt.
Eva
ik heb hem ook, vind hem erg fijn!
chocoholic
Leuk artikel! Ik was jouw valentine 😉 Nogmaals veel plezier ermee, maar bij een nagellakaddict zoals jij komt dat vast wel goed!!
Paula
`die pompjes zijn nog veel goedkoper op ebay! Ik had er toen 4 voor 2 euro incl verzenden ofzo!
beautynspice
Kan kloppen! Maar wat ik hoor zijn die wel slechter qua kwaliteit.
Sharon
Handig hè, zo’n pompje! Ik heb er ooit 2 besteld op Ebay alleen was het nadeel dat ze gingen lekker als je ze niet rechtop hield..