In het pakketje dat ik van ICI Paris XL won zat ook deze prachtige trio oogschaduw, de BE Creative Magnetic Eyes 03. Een trio waar je een aantal verschillende looks mee kunt maken, met een klein beetje kleur maar wel draagbaar voor overdag. Ik kon niet wachten om hier een beetje mee te spelen.

De verpakking
Het begint een beetje een herhaling te worden, maar ook dit product van BE Creative komt weer in een mooie kartonnen verpakking met daarop het logo en de naam van het product gedrukt. Op de achterkant staat nog wat informatie en de ingrediënten gedrukt. ICI Paris XL zelf zegt over dit trio dat hij onweerstaanbaar is, met mengabre tinten oogschaduw die allen een metaaleffect hebben. Ze zouden zacht zijn en in meerdere lagen op te bouwen zijn.
De ingrediënten
Talc, Mica, Zinc Stearate, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Polybutene, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Dehydroacetic Acid, Disodium Edta, Tin Oxide, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Citric Acid.
De verpakking zelf is een hard plastic glanzend doosje met een soort slangenprint erop. De glanzende afwerking is mooi, maar je krijgt wel onwijs snel vingerafdrukken.


In het doosje zitten dus drie kleuren, een mooie lichte highlighter, een bruinte tint en een hele mooie groene tint met gouden shimmer. Ik vind de kleuren onwijs mooi en ook goed bij elkaar passen. Als je een beetje creatief bent kun je door de groene kleur leuke en speelse combinaties maken. Speel je liever op safe dan is dit doosje ook onwijs mooi voor simpele bruine looks, met misschien een kleine touch of color. Ook zit er een heus kwastje bij in plaats van de welbekende sponsapplicators. Ik gebruik zelf liever mijn eigen kwasten, maar voor onderweg is hij misschien wel handig. De kwaliteit van het kwastje vind ik prima, zeker omdat hij er gratis bij zit.
Swatches en ooglook

Of ICI Paris XL hun tekst op de achterkant waar kan maken? Absoluut! De oogschaduws zijn inderdaad zacht, maar brokkelen niet af en geven een ‘normale’ fallout. Even aftikken en dan heb je nergens last van. De kleuren zijn gepigmenteerd, maar blenden wel gemakkelijk uit en zijn mede daardoor ook goed opbouwbaar op het oog.

Ik had gelijk een look in mijn hoofd toen ik dit trio in mijn handen had, de groene kleur in het midden, de bruine kleur in beide ooghoeken en onder het oog en op het complete middelste van je ooglid de lichtste kleur over de groene tint. Ik bracht ook een winged eyeliner en wat mascara aan en dan is de look klaar. De oogschaduws blenden echt makkelijk maar de kleur vervaagt dan niet gelijk compleet.
Eindoordeel en verkrijgbaarheid
Ik ben echt enthousiast over dit trio, wat een fijne oogschaduw! Ik vind de oogschaduws erg fijn aanbrengen en makkelijk op te bouwen qua kleur. Voor een wat subtielere look breng je gewoon iets minder aan. BE Creative is verkrijgbaar bij ICI Paris XL en dit trio kost je € 19,95. Op het moment dat ik dit schrijf zit er 50% korting op en mag je hem voor € 10,- al mee naar huis nemen. Doen!
Alyssa
Wat een prachtig palette! Mooie kleuren – geschikt voor iedere dag. Ook handig dat het palette zo klein is en dus makkelijk mee te nemen.
Mariëlle
Wat een mooie kleuren, hele mooie combinatie ook samen! Leuke look heb je gemaakt 😉
Nicole
Erg mooie kleuren. De pigmentatie is echt prachtig!
Kirsten
Mooie pigmentatie van deze oogschaduw!
Sara
Wat een mooie kleurtjes en mooie pigmentatie. Je hebt er ook een erg fijne neutrale ooglook mee gemaakt.
Evelien
Woah, mooie trio is dit <3 Lekker prijsje nu ook.